Petošolci so preživeli 5 dni v CŠOD Fara, kjer so se  naučili veliko novega. Spoznavali so značilnosti in posebnosti pokrajine Kostel,  opazovali kostelske hiše, raziskovali Prifarski jarak, izdelovali izdelke iz gline, se udeležili astronomske delavnice, izvedli pohod po gozdu,hodili po strugi slapa Nežica, streljali z lokom, se orientirali v naravi, se spuščali po zip line-ju, urili spretnosti v adrenalinskem parku in obiskali muzej Kaštel Zrinskih.

Naučili so se, kako preživeti v naravi, si narediti zasilno bivališče in kako zakuriti ogenj. Udeležili so se tudi šolske proslave za 8. marec, zadnji večer pa zaplesali na plesni delavnici. Ves čas pa so tudi pridno pisali dnevnik.

Učitelji na Fari so se naših učencev zelo razveselili in jih na koncu zelo pohvalili za sodelovanje, lepo vedenje in upoštevanje navodil.

Bilo je zelo lepo in teden je prehitro minil. Ostali bodo lepi spomini in fotografije, ki si jih lahko ogledate spodaj.

Učiteljici Zvonka Robič in Jasna Salokar